AFerry.co.uk s Affiliate Program

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Pievienoties pasaules lielāko tiešsaistes prāmju izplatīšanas tīklu, kā filiāli un sākt pelnīt naudu no jūsu mājas lapā vai ceļojumu aģentūras, ātri un viegli.

Ko mēs piedāvājam?

Vai jums ir mājas lapā vai bezsaistes uzņēmējdarbību, piemēram, pastaigas ceļojumu aģentūras, mēs varam sniegt risinājumu. Kā arī lielākā izvēlē maršrutiem un prāmju uzņēmumu, AFerry varam piedāvāt drošību. Mums jārīkojas līdzīgi kā ceļojumu aģents, padarot jūsu rezervāciju ar prāmju kompānijām. Visi maksājumi tiek veikti ar drošu tīmekļa vietni, izmantojot pilnu kredītkartes validācijas mehānisms.

AFerry spēj sniegt unikālu tiešsaistes prāmju rezervācijas risinājumu ar reāllaika piekļuvi vairāk nekā 180 Eiropas prāmju operatori, un vairāk nekā 2000 prāmju maršrutus ar tūlītēja e-pasta apstiprinājums. Kā filiāli, jūs varat iegult mūsu rezervācijas dzinēja formu uz jūsu vietni un sākt pelnīt naudu. Mūsu rezervācijas sistēma forma ļauj jums atrast prāmjus ātri, kā arī parādot alternatīvas iespējas, kas bieži vien ir lētākas par jūsu klientiem. Piedāvājums vairāk jūsu vietnē, lai saviem klientiem šodien ar mūsu prāmju rezervācijas dzinēju.

Affiliate Klientu atbalsts:

Visi rezervācijām caur mūsu dzinējs tiek apstiprināti pa e-pastu. E-pasta apstiprinājums klienti saņem nodrošina saiti uz "Mans konts", kur viņi var grozīt vai atcelt savu rezervāciju tiešsaistē vai nosūtīt ziņu uz mūsu klientu atbalsta komandu. Mums ir liela komanda daudzvalodu atbalsta personālu, kas atbildēs pasta pieprasījumus, lai jūsu klienti būs pieejami, lai palīdzētu, ja viņi to vajag.

Kā Affiliate Booking Engine strādāt?

Mēs nodrošinām Jūs ar html kodu iFrame formātā, ko var novietot jebkurā vietā, kur ir nepieciešama jūsu mājas lapā. Jūsu dzinējs būs unikāla referrer kodu tieši jūsu mājas lapā, lai precīzi reģistrētu visas rezervācijas, kas veiktas, izmantojot šo rezervācijas sistēma, kas tiks izveidoti jūsu izvēlētajā valodā un valūtā.

Kā es varu kļūt par AFerry filiāli un pelnīt naudu, izmantojot manu vietni

Ja esat tiešsaistes ceļojumu aģents vai speciālists, ceļojumu vietne, kas ir ieinteresēts nopelnīt komisijas starpniecību pārdod Eiropas prāmju biļetes, tad, lūdzu, rakstiet mums affiliates@aferry.com papildu informāciju, un sākt pelnīt naudu ar jūsu mājas lapā jau šodien!

Daži lapām, izmantojot mūsu rezervācijas sistēma

Maksa

Ir absolūti nekādas iesaistītie filiāļu programmu izmaksas un AFerry tiks izveidos unikālu rezervācijas dzinēju un ietver līgumu nosacījumiem, izmantojot e-pastu. AFerry arī sniegs lietotājvārdu un URL, kurā varat skatīt ikdienas rezervēšanas statistiku. Paziņojums tiek nosūtīts katru mēnesi parāda rezervācijas, kas veiktas, izmantojot jūsu vietni. Visi komisijas nopelnījis tiek izmaksāta tieši savā kontā katru mēnesi.

Kāda ir komisijas likme?

AFerry nodrošina ļoti konkurētspējīgas komisijas likmes kopā ar vismodernākajām prāmju rezervācijas pieejamo tehnoloģiju, kā filiāļu programmu internetā. Kā standarta mēs nodrošinām visu filiāļu ar rezervācijas dzinēju uz 50/50 komisijas split pamata. Lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu konkurētspējīgām komisijas likmēm un filiāļu sistēmu, lūdzu, rakstiet mums un kļūt par partneri no interneta lielākajām prāmju biļetes izplatīšanas tīklu.

Kas es varu sazināties kļūt par filiāli?

Vienkārši nosūtiet e-pastu uz affiliates@aferry.com iegūt process sākās. Mums ir īpaša darbinieku, kurš būs vairāk nekā laimīgs, lai iegūtu Jums sākusies.