Kā Brexit ietekmēs manu ceļojumu plāniem?

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Vīzas

bezvīzu ceļošanas

Ja Lielbritānijas un ES panākt vienošanos, AK pilsoņi varēs iebraukt ES bez vīzas uz īsu laika posmu pēc Brexit, ar ES pilsoņiem, kam tos pašus nosacījumus, ceļojot uz Lielbritāniju. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: http://www.europarl.europa.eu/news/en/press-room/20190403IPR34819/brexit-reciprocal-visa-free-access-for-eu-and-uk-nationals

ETIAS

ETIAS (Eiropas Ceļojumu informācija un atļauju sistēma), būtu sistēma, kurā briti varētu maksāt nelielu summu (iespējams, ap & mārciņa; 7 faktiskajās cenās) ik pēc trim gadiem, lai ceļotu uz ES valstīm, ar šo dokumentu tiek izmantota nevis vīzas. Tomēr nekāds lēmums tiks sasniegta līdz brīdim, kad AK ir atstājis ES. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: https://etias.com/.

Pases

Jaunākais ieteikums joprojām ir, ka jums ir pa kreisi uz jūsu pasi no jūsu ierašanās dienā vismaz 6 mēnešus. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: https://www .gov.uk/norādījumi/pases-noteikumi-for-ceļojumu-to-europe-pēc-brexit .

Ceļojumu uz un no Īrijas izskatās nemainās. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: https://www.gov.uk/foreign komandējumi-konsultācijas/Īrija/ieejas-prasības .

Ceļojumi ar saviem mājdzīvniekiem

Tas ir iespējams, ka jums būs nepieciešams jauns dokumentāciju, lai jūsu pet ceļot. Pašreizējās vadlīnijas nosaka, ka Jums nevajadzētu doties uz Eiropu ar mājdzīvnieku pēc Brexit bez visiem nepieciešamajiem veselības pārbaudēm un dokumentāciju. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: https://www.gov.uk/norādījumi/pet-travel-to-EUROPE-pēc-brexit .

Braukšanas Eiropā

Braukšanas Eiropā prasīs papildu dokumentāciju gadījumā bez darījuma Brexit. Jums vajadzētu iegādāties par starptautiskā vadītāja apliecība (IDP), veikt savu žurnālu (V5C, vai VE103 par nomātu transportlīdzekli), kā arī transportlīdzekļu apdrošināšanas Zaļā karte (pierādījumi par mehānisko transportlīdzekļu apdrošināšanas segumu) par transportlīdzekli un atsevišķs vienu piekabi vai treileru. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet: https://www .gov.uk/norādījumi/sagatavos līdz disku-in-the-eu-pēc-brexit .