Aegina Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Aegina Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Aegina ar AFerry. Prāmji uz Aegina, kas Saronika salās, ir pieejami no Grieķijas. Jūs varat veikt prāmi uz Aegina no Piraeus.

Aegina prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Aegina darbina ar Anes Ferries, Hellenic Seaways un Saronika prāmjiem. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Aegina, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Aegina, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Aegina prāmji ar Anes Ferries, Hellenic Seaways un Saronika Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Aegina būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Aegina Prāmji
  • Aegina Prāmji
  • Aegina Prāmji

Par Aegina

Aegina - arī uzrakstīti Egina - ir viens no Saronika salu NOLY 17 jūdžu attālumā no Atēnām Tas ir ērts un idillisko salu getaway no kontinenta. Sala atrodas tuvu Atēnām, kas nozīmē, ka tās ir ļoti izdevīgā vietā, lai tiem, kas nepatīk ilgi prāmju ceļojumos. Jūs atradīsiet dažādas viesnīcas un krodziņi atvērts visu gadu.

Sala ir populāra ar atēniešu vasarā un nedēļas nogalēs. Tomēr, neskatoties uz to tuvu Atēnām tas ir tipisks grieķu salas: zila jūra, mazas tavernas un ouzeries, kafejnīcas, zvejnieku ciemi un arheoloģisko izrakumu vietas gaida jums. Par vēstures mīļotāji, templis Aphaea (vietējais Dieviete no Aegina), ir jāredz un, ja jūs pikants riekstiem, sala ir slavena ar pistācijām kuriem daži uzskata, ir labākais pasaulē.

Prāmji uz un no Aegina

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

ANES Prāmji ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Saronika Prāmji iet flote četriem kuģiem; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Aegina, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums, zinot, jums daudz ar AFerry.

Aegina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Aegina port, Aegina Town, Aegina, Saronic Islands, Greece