Aegina uz Poros Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Aegina uz Poros prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Aegina līdz Poros. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Aegina uz Poros maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Aegina uz Poros prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Aegina uz Poros ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Aegina

Aegina - arī uzrakstīti Egina - ir viens no Saronika salām. Sala atrodas tuvu Atēnām, kas nozīmē, ka tās ir ļoti izdevīgā vietā, lai tiem, kas nepatīk ilgi prāmju ceļojumos. Jūs atradīsiet dažādas viesnīcas un krodziņi atvērts visu gadu.

Sala ir populāra ar atēniešu vasarā un nedēļas nogalēs. Tomēr, neskatoties uz to tuvu Atēnām tas ir tipisks grieķu salas: zila jūra, mazas tavernas un ouzeries, kafejnīcas, zvejnieku ciemi un arheoloģisko izrakumu vietas gaida jums. Par vēstures mīļotāji, templis Aphaea (vietējais Dieviete no Aegina), ir jāredz un, ja jūs pikants riekstiem, sala ir slavena ar pistācijām kuriem daži uzskata, ir labākais pasaulē.

Par Poros

bāri un kafejnīcas Poros visi piestātnes ļaujot Jums baudīt skaistumu krasta, kamēr jūs baudīt klusumu maltīti kādā no vietējiem restorāniem. Vērojot saule iet uz leju, ir ļoti populārs gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji.

Ir daudz ko darīt Poros. Vai jūs vēlaties baudīt vietējo ēdienu, sarunāties pa kafiju vai gozēties godībā saulrieta, jūs varat darīt to visu un vēl jo Poros.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Poros, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums ar šo grieķu prāmju kompānija.