Aegina uz Methana Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Darba labāko cenu par jūsu Aegina uz Methana prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Aegina līdz Methana. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Aegina lai Methana maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Aegina lai Methana prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Aegina uz Methana ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Aegina

Aegina - arī uzrakstīti Egina - ir viens no Saronika salām. Sala atrodas tuvu Atēnām, kas nozīmē, ka tās ir ļoti izdevīgā vietā, lai tiem, kas nepatīk ilgi prāmju ceļojumos. Jūs atradīsiet dažādas viesnīcas un krodziņi atvērts visu gadu.

Sala ir populāra ar atēniešu vasarā un nedēļas nogalēs. Tomēr, neskatoties uz to tuvu Atēnām tas ir tipisks grieķu salas: zila jūra, mazas tavernas un ouzeries, kafejnīcas, zvejnieku ciemi un arheoloģisko izrakumu vietas gaida jums. Par vēstures mīļotāji, templis Aphaea (vietējais Dieviete no Aegina), ir jāredz un, ja jūs pikants riekstiem, sala ir slavena ar pistācijām kuriem daži uzskata, ir labākais pasaulē.

Par Methana

Methana ir gleznaina pilsēta, kas atrodas uz vulkāna pussalas, uz austrumu krastu Peloponēsas Grieķijā. Slaveni rakstnieki, tostarp romiešu dzejnieks Ovid, ziņoja pēdējā vulkāna izvirduma Methana, jo 230 BC, ko varētu skaidri redzēt no Atēnām, 100 jūdžu attālumā. No Methana tas ir viegli veikt prāmi uz Poros. Methana penisula ir ir liels fotogrāfiem un dabas mīļotājiem, un ir ideāla vieta pastaigām, pārgājieniem un kalnu riteņbraukšanai, kā arī peldēšana un snorkelēšana.