Aegiali Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Aegiali Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Aegiali ar AFerry. Jūs varat izmantot Aegiali veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Aegiali uz Naxos un Paros bet prāmju prom no Kiklādu bura Astypalea un Piraeus.

Aegiali Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Aegiali darbina ar Blue Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Aegiali, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Katapola, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Aegiali prāmji ar Blue Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Aegiali būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Aegiali Prāmji
  • Aegiali Prāmji
  • Aegiali Prāmji

Par Aegiali

Aegiali ir neliela osta ziemeļaustrumiem uz Grieķijas salas Amorgos, austrumu salas Kiklādu arhipelāga un vistuvāk Dodekanēsā salām. 3 Galvenie tūrisma centri ir Katapola, Aegiali un Chora. Aegiali piedāvā skaistas pludmales, kas ir populārs ar apmeklētājiem, bet joprojām saglabā tradicionālo atmosfēru. Par Amorgos salas tika parādīta Liks Besons filmā The Big Blue .

Aegiali prāmju ostas

Aegiali ir ļoti mazs ostas ar ierobežotām iespējām. No Amorgos salas var nokļūt tikai ar laivu.

Aegiali Karte

Skatīt karti

Ostu adreses