Egejas Ātruma Lines

Egejas Ātruma Lines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Egejas Ātruma Lines prāmi Kiklādu salām. Ar atiešanas gandrīz katru dienu un labi aprīkotas modernas prāmjiem, Aegean Speed Lines piedāvā ērtāko metodi dodas uz šīm skaistajām un burvīgs Grieķijas salām.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Pirejas, Mykonos, Ios Paros, Milos, Kimolos, Naxos un vairāk ar Egejas dzelzceļu līnijām. Skatīt zemāk par visām Egejas Speed Lines maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Aegean Speed Lines grafika.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Egejas Ātruma Lines Maršruti

   Borta Aegean Speed Lines

   Aegean Speed Lines flote sastāv no trīs ultra moderna ātrgaitas kuģiem, Speedrunner II , Speedrunner III un Speedrunner IV .

   Jūs atradīsiet Egejas dzelzceļu līnijām, mūsdienīgs gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

   Video

   Egejas Ātruma Lines YouTube Video