Adriatica Traghetti Prāmji

Adriatica Traghetti
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis prāmju kompānija vairs nav pieejama. Tomēr pastāv alternatīvi uzņēmumi.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Adriatica Traghetti prāmi uz Itāliju un Albāniju. Adria Prāmji ir pirmā ātri šķērsošanas Albānijā no Durresa uz Bari un otrādi. AFerry vienmēr lētas cenas Adriatica Traghetti Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Adria prāmjus Bari un Durresa. Skatīt zemāk jaunāko Adriatica Traghetti Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Adriatica Traghetti prāmji grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Pasažieriem vienmēr jāveic reģistrācija iekāpšanas punktā ostās ne vēlāk kā 2 stundas pirms izziņotā reisa laika (sezonas laikā ieteicams - 3 stundas).

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Adriatica Traghetti Maršruti

      Borta Adriatica Traghetti Ferries

      Adriatica I un Ankara ir nosaukumi Adriatica Traghetti prāmjiem "diviem kuģiem. Borta uz abiem kuģiem jūs atradīsiet plašu pakalpojumu klāstu, tostarp spēļu laukumus bērniem, beznodokļu iepirkšanās un bāriem. Borta uz Adriatica I , jūs pat atrast angļu krogs.

      Adriatica Traghetti Prāmji kuģiem ir arī pašapkalpošanās restorāns klāja kalpo izsmalcinātus itāļu un albāņu virtuvi, kā arī ātri uzkodas. Jūs atradīsiet arī bāri un atpūtas zonas uz kuģa, kur var baudīt ātru dzērienu vai uzkodas. Vasaras mēnešos jūs arī varētu apsvērt ņemot krituma prāmja baseinā vai iegūt saules iedegumu par SAUĻOŠANĀS klāja.