Adria Prāmji

Adria Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Adria prāmi uz Itāliju un Albāniju. Adria Prāmji ir pirmā ātri šķērsošanas Albānijā no Ankonas uz Durresa, Bari uz Durresa, Trieste uz Durresa un otrādi. AFerry vienmēr lētas cenas Adria Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Adria prāmjus Bari, Ancona, un Durresa. Skatīt zemāk jaunāko Adria Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Adria prāmji grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 3 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Bari - Durres
9 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Adria Prāmji Maršruti

  Borta Adria Prāmji

  Riviera del Conero un Riviera Adriatica ir vārdi Adria prāmji "diviem kuģiem. Jūs atradīsiet arī kuģa kabīnes būt no augstākajiem standartiem, un visi ir aprīkoti ar privātu dušu un vannas istabu un atsevišķu gaisa kondicionieri. Ja ceļojat uz kuģa Riviera Adriatica varat baudīt vairāk plašus suite kajītes, kas ietver arī satelīta TV. Visi kuģi piedāvā arī ērtas sēdvietas ar Satelīta TV un filmas parādīts galvenajā zālē.

  Adria Prāmji kuģiem ir arī pašapkalpošanās restorāns kuģa apkalpo izsmalcinātus itāļu virtuves ēdienus, kā arī ātri uzkodas. Jūs atradīsiet arī bāri un atpūtas zonas uz kuģa, kur var baudīt ātru dzērienu vai uzkodas. Vasaras mēnešos jūs arī varētu apsvērt peldes jūsu prāmja baseinā vai iegūt saules iedegumu par SAUĻOŠANĀS klāja. Jūs atradīsiet arī beznodokļu veikalus ar lielu atlaides alkohola, smaržu un vairāk.


  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja Adria Prāmji prāmis ar AFerry.

  Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju jūs nepieciešama pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .