Par mums

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

AFerry ir daļa no AFerry Ltd un ir pasaulē vadošais globālais reāllaika interneta prāmju ceļojumu izplatīšanas tīklu. Mūsu tīkls rada 55m unikālo apmeklētāju gadā, un vairāk nekā 3000 rezervācijām dienā.

Uzņēmuma vēsture

1997

AFerry SIA sākās kā Entee Global Services, un tika dibināta Chris Howe-Davies. Uzņēmums izstrādājis WebRes, tiešsaistes rezervēšanas sistēmu, kas kļuva ļoti populārs, un tika izmantota ar ievērojamiem tūrisma klientiem, tostarp P&O Ferries, Hovertravel un meitas EasyGroup, ieskaitot EasyBus un easyHotel.

2001

Šī tehnoloģija ļāva The Travel Gateway, kas nodrošināja iespēju salīdzināt prāmju biļetes un pakotni ar izmitināšanu, un tagad ir lielākā prāmju izplatīšanas kompānija Eiropā.

2003

LCT (Low Cost Travel) atbalsta pakalpojumi tika dibināta, lai sniegtu interneta un telefona atbalsts, kā arī ostu aģentu un pārkraušanas pakalpojumi.

2005

2morrow grupa tika izveidota, lai aptvertu visus trīs uzņēmumus.

2008

Chris "vecākais dēls Džeimss Howe-Davies pārņēma grupas izpilddirektors. Kopš tā laika grupa izveidojusi pati kā vadošais ceļojumu tehnoloģiju, izplatīšanas un atbalsta pakalpojumiem, īpaši specializējoties prāmja nozarē.

2017

Uzņēmums pieņēma lēmumu turpināt specializēties, un pārdēvēts par AFerry Ltd. lai atspoguļotu vadošo vietņu grupu ar zīmolu AFerry.


Pasaules vadošajiem Ferry vietne


Kāpēc izmantot AFerry?

  • Mēs aptver gandrīz 4000 maršrutus visā pasaulē, un strādāt ar vairāk nekā 100 prāmju kompānijām. Mēs varam Jums piedāvāt plašu izvēli ar papildu drošību, -. Visi maksājumi tiek veikti par drošu tīmekļa vietni, izmantojot pilnu kredītkartes validācijas mehānisms
  • Mūsu rezervācijas sistēma ļauj jums atrast prāmjus ātri, kā arī parādot alternatīvas iespējas, kas bieži vien ir lētāks, vai ērtāk jūsu izvēlēto izlidošanas laiku.
  • Pateicoties mūsu izmēra tirgū, mēs bieži vien ir dota piekļuve īpašos piedāvājumus un akcijas, kas jums nebūs atrast citur. Jūs varat atrast visus piedāvājumus par mūsu īpašais piedāvājums lapa .
  • Mēs piedāvājam godīgi pārskatus no mūsu klientiem, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo prāmi jums. Kad esat pabeidzis savu ceļojumu, kāpēc ne uzrakstīt atsauksmi sevi?


AFerry atsauksmes: mūsu klienti mūs mīlēt

<- trustbox logrīku -->

mēs esam lepni par atsauksmēm, mēs saņemam par mūsu pašu pakalpojumiem TrustPilot! . Mēs lūdzam visiem mūsu klientiem, lai pārskatītu mums un lielākā daļa no mūsu klientiem dod mums piecas zvaigznes!


Sazinieties ar mums

Ja jums ir nepieciešams veikt izmaiņas vai atcelt savu rezervācija, vienkāršākais veids, kā to darīt, ir, izmantojot MyAccount . Šeit jūs varat mainīt/atcelt rezervāciju, vai arī, ja jūsu jautājums ir nepieciešama palīdzība no mūsu klientu apkalpošanas komanda, jūs varat izmantot mūsu ziņojumapmaiņas sistēmu, lai sazināties ar kādu no mūsu konsultantiem.

Lai uzzinātu vairāk par darbu ar AFerry, vai ja jums ir kādi jautājumi ieskatieties mūsu Sazinieties ar mums .