Aberdeen Shetland Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Aberdīnas

Aberdeen ports atzinīgi vairāk nekā 3 miljonus ceļotāju gadā, kas savieno Lielbritāniju ar Šetlendas salu, Norvēģijā un Dānijā. Tas ir nozīmīgs tūrisma tranzītmezglu starp Apvienoto Karalisti un Skandināvijas, ar daudziem prāmju pakalpojumus.

Aberdeen pati Skotijas trešā lielākā pilsēta, aptuveni 120 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Edinburgas krastos upes Dee un Don. Aberdeen arī rīko pasaules slavens Aberdeen Starptautisko Jaunatnes festivāls, viens no Skotijas lielākajām starptautiskajām kultūras pasākumos, kas katru gadu piesaista talantīgākos jaunos māksliniekus no visas pasaules.

Rezervējiet prāmi uz Šetlendas salām no Skotijas lielākās prāmju ostas vienkārši un droši ar AFerry.

Par Šetlandes

Šetlandes salas atrodas tieši vidū trijstūra izveidota ar Fēru salām, Norvēģiju un Skotijā. Šīs salas ir raksturīga šķirnes savvaļas dzīvi un ārkārtas kokgriezumiem ainavu.

Šetlandes salas sniedz unikālu iespēju izpētīt savvaļas ainavu, skatiet retu savvaļas dzīvniekiem, piemēram, roņiem, ūdri, vaļi un savvaļas putnu un dramatisko robains klintis ar greznību nav tālu no civilizācijas.

Šetlandes ir īpaši pievilcīgi putnu vērotājiem, jo tuklīši, lapwings un redshanks, kā arī skaistas Stormy Petrels var redzēt.

Ja jums ir ļoti paveicies, jums var arī redzēt Albert, vietējo zaudēto albatross.

Šetlandes ir savs unikāls vēsturi, kultūru un mantojumu, kas iet atpakaļ līdz 6000 gadiem.

Šetlandes salas, ceļojumi, atpūta

grupa salām ziemeļu Skotijas piekrastē, Šetlendas salu ir pilna dzīvības, oriģinalitāti un nemaz, piemēram, `mini Skotijas" .

pretoties kārdinājums uzskatīt Šetlendas salu kā neērti kārpu uz deguna britu salās. Neskatoties uz tās attālumu no jebkur citur, šīs salas ir ruggedly skaisti tādā veidā, kas ir atrodams ļoti maz vietas uz Zemes. Ir, protams, iespējams, ka tad, kad J.R.Tolkien tika iztēloties Viduszemē viņš domā par kaut ko, kas izskatījās mazliet līdzīgi Šetlandes.