Aberdeen Lerwick Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Aberdīnas uz Lerwick prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Aberdeen līdz Lerwick. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Aberdeen uz Lerwick maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Aberdeen Lervikas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Aberdeen uz Lerwick ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Aberdīnas

Aberdeen ports atzinīgi vairāk nekā 3 miljonus ceļotāju gadā, kas savieno Lielbritāniju ar Šetlendas salu, Norvēģijā un Dānijā. Tas ir nozīmīgs tūrisma tranzītmezglu starp Apvienoto Karalisti un Skandināvijas, ar daudziem prāmju pakalpojumus.

Aberdeen pati Skotijas trešā lielākā pilsēta, aptuveni 120 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Edinburgas krastos upes Dee un Don. Aberdeen arī rīko pasaules slavens Aberdeen Starptautisko Jaunatnes festivāls, viens no Skotijas lielākajām starptautiskajām kultūras pasākumos, kas katru gadu piesaista talantīgākos jaunos māksliniekus no visas pasaules.

Rezervējiet prāmi uz Šetlendas salām no Skotijas lielākās prāmju ostas vienkārši un droši ar AFerry.

Par Lerwick

Lerwick prāmju osta ir galvenā osta Šetlendas salu Skotijā, kas atrodas vairāk nekā 100 jūdzes no ziemeļu krasta Lielbritānija cietzemes (aptuveni 210 jūdzes no Aberdeen). Ir prāmji no Lerwick gan kontinentālo Skotiju un tuvējiem Orkneju salām, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Lerwick Prāmju osta atrodas Ziemeļu ostā, apmēram jūdzi no pilsētas centra. Lerwick ir galvaspilsēta Šetlandes un centri visu savu darbību visā tās aizņemts ostu, īpaši vasarā. Nosaukums Lerwick nāk no sennorvēģu un nozīmē "Bay of Mud".