Aberdeen Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Aberdeen ar AFerry. Prāmji uz Aberdeen, Skotijā, ir pieejami no Orkneju un Šetlandes. Jūs varat veikt prāmi uz Aberdīnas no Kirkwall un Lerwick.

Aberdeen Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Aberdeen ir vada Northlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Aberdeen, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Aberdeen prāmji ar Northlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Aberdeen būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Aberdeen Prāmji
  • Aberdeen Prāmji
  • Aberdeen Prāmji

Par Aberdīnas

Aberdeen ports atzinīgi vairāk nekā 3 miljonus ceļotāju gadā, kas savieno Lielbritāniju ar Šetlendas salu, Norvēģijā un Dānijā. Tas ir nozīmīgs tūrisma tranzītmezglu starp Apvienoto Karalisti un Skandināvijas, ar daudziem prāmju pakalpojumus.

Aberdeen pati Skotijas trešā lielākā pilsēta, aptuveni 120 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Edinburgas krastos upes Dee un Don. Aberdeen arī rīko pasaules slavens Aberdeen Starptautisko Jaunatnes festivāls, viens no Skotijas lielākajām starptautiskajām kultūras pasākumos, kas katru gadu piesaista talantīgākos jaunos māksliniekus no visas pasaules.

Rezervējiet prāmi uz Šetlendas salām no Skotijas lielākās prāmju ostas vienkārši un droši ar AFerry.

Prāmji uz un no Aberdīnas

Northlink Prāmji pieder Skotijas valdību un sniegt biežāk braucieni uz Šetlendas un Orkneju. Burāšana no Aberdeen nozīmē, ka jūs varat piekļūt šiem savvaļas, nepieradinātās salas ātri un viegli no Apvienotās Karalistes valsts autoceļu tīklā. Kad jūs ieradīsieties Šetlandes, jūs varat izmantot borta siltās brokastis, pirms jūs turpināt savu braucienu uz šiem savvaļas zemēm.

Pastāv dažādi bāri un restorāni, no kuriem izvēlēties, un, ja jums ir mazi bērni, ir bērnu rotaļu laukums viņiem baudīt.

Aberdeen Port

Aberdeen ir rosīgs prāmju osta ir atrodams dienvidaustrumos no pilsētas ar lielisku saikni caur ceļu un dzelzceļu. Aberdeen ir mājvieta pasaules klases ostas, kas nodrošina prāmju un kravu pārvadājumus uz Norvēģiju, Dāniju un Šetlendas salu, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry.

Aberdeen ostu iekārtām

Terminal ērtībās Aberdeen prāmju ostas ietver biļešu pārdošanas un izmeklēšanu, Uzkodu automāts, taksofonus, liedzis piekļuvi un tualetes, pacēlāji. Pasažieri var baudīt īpašu likmi tuvējā NCP autostāvvietā Kuģu Row.

Getting Aberdīnas ostas

Ar automašīnu
Sekojiet A90 Aberdīnas vai nu Peterhead vai Forfar; alternatīvi, veikt A96 no Inverness. Tad sekojiet norādēm uz prāmju ostas, kas atrodas uz ziemeļiem krastā upes Dee.

Ar vilcienu
Aberdeen dzelzceļa stacija atrodas Guild Street, parocīgi netālu no prāmju termināla, un notiek regulāras pakalpojumus uz un no Edinburgas, Glāzgovas un Inverness ar tālāku savienojumu daudz no Apvienotās Karalistes.

ar autobusu
Aberdeen ostas atrodas mazāk nekā kilometra attālumā no pilsētas autoostas, ar regulāriem pakalpojumiem starp tām.

Aberdeen Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

NorthLink

Jamieson's Quay, Aberdeen, AB11 5NP, Scotland