A''Line

Līnija prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt A''Line prāmi ap Japānas salām. Visi A''Line prāmji ir aprīkoti ar modernām iekārtām un modernu interjeru.

Jūs varat pasūtīt prāmjus Motobu, Naze, Wadomari, Yoron un vairāk ar A''Line prāmjiem. Skatiet tālāk visas A''Line maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu A''Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, pasažieriem ar transportlīdzekļiem, kas dodas ceļā no Kagošimas, — ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas, bet pasažieriem ar transportlīdzekļiem visās citās ostās — ne vēlāk kā 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Līnija prāmji Maršruti

   Uz kuģa ar A''Line Ferries

   Borta uz Ferry Akebono atradīsiet relaksējošu atmosfēru. Kuģis ir izstrādāta ar tā, ka visi pasažieris var uz kuģa viegli. Ir jauda 678 pasažieriem, un borta līdzekļus ietver dušas telpa, restorāns, veikals, smēķētāju istaba un telpa mājdzīvniekiem. Visi numuri ir apskāviens tradicionālo japāņu stilā ar pirmās un otrās klases naktsmītnes pieejama.

   Ferry Naminoue piedāvā ērtu ceļojumu uz kuģa. Kuģa interjers ir balstīta ap gaišos toņos, lai sniegtu Skandināvijas atmosfēru. Kuģis var uzņemt 707 pasažierus, un borta līdzekļus ietver dušas telpa, restorāns, veikals, smēķētāju numurs, aprūpēšanas zāle un telpa mājdzīvniekiem. Pirmās un otrās klases naktsmītnes ir pieejama.


   Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties ar A''Line, jums ir pienākums būt relaksējošu braucienu drošu, zinot, ka jums ir ieguvuši daudz ar AFerry.

   Video

   Līnija prāmji YouTube Video