2GO Prāmji

2GO Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmju operators 2GO Travel tika izveidots pēc unifikācijas prāmju uzņēmumu Negros navigācijas, Superferry, Cebu Ferries un Supercat kļūt par vienu no lielākiem sniedzējiem prāmju pakalpojumiem Filipīnu salās.

Borta 2GO Prāmji

Šis operators piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējām tās prāmjiem, kas apvienojumā ar brīnišķīgu galamērķiem un lielisku izmitināšanas dod par rezultātu šķērsojumiem augstāku kvalitātes līmeni un komfortu. Ceļot uz Manila, Katiklana, Bacolod, Cebu, Tagbilaran, Cagayan de Oro un Zamboanga stilā!

Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet dažādas iespējas, piemēram, ēdamistabas zonas, balles, ērtības veikals, spa un salons un funkcionāla telpa.

ēdamistabas zonas ir sadaļas par 1. un ekonomikas klases, kur var baudīt izrādi, kamēr jums ir garšīgas vakariņas. Ar skatu uz okeānu un gudru un visprogresīvākās stilu, šajā numurā var ievietot līdz pat 200 cilvēkiem.

balles platība ir ap 200 kvadrātmetru, kas var rīkot diskotēkas vai liels formāla sanāksmes. Tas ir gatava uzņemt izrādes un ir darbības bārs.

veikals , jūs varat piekļūt 24/7 dažādiem produktiem, piemēram, uzkodas, dzērieni, tualetes, counter zāles, un suvenīri.

spa & salons piedāvā skaistumkopšanas procedūras uz kuģa, kā arī friziera pakalpojumus, masāžas, utt.

funkcionāla telpa ir privāta tikšanās vieta, kas var uzņemt līdz 150 cilvēkiem. Šajā numurā var sadalīt, lai ietilptu pāris tikšanās, tajā pašā laikā. Tas ir pilnībā aprīkota un ietver projektoru.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija: 1. Esiet terminālī 4 stundas pirms izbraukšanas. Kotabato un Butuanas pasažieriem dienu iepriekš ir jāzvana uz centrālo kasi, lai noskaidrotu, kad jāierodas uz reģistrāciju. 2. Pasažierim terminālī ir jāuzrāda derīgs identifikācijas dokuments kopā ar šīs e-biļetes maršruta kvīti. 3. Tiks iekasēta maksa par neierašanos, ja kuģis ir izbraucis, bet klients nav ieradies un pēc tam prasa biļeti atmaksāt vai to atkārtoti rezervēt. 4. Iekāpšanas vārti tiek slēgti 30 minūtes pirms kuģa izbraukšanas. Pasažieris var netikt ielaists, ja ierodas pēc noteiktā laika.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

2GO Prāmji Maršruti